Блог

 1. «ОСІННІЙ РОЗПРОДАЖ» моделей з Li-ion АКБ!

  Встигніть придбати електричні навантажувачі і візки з літій-іонними батареями від компанії «HC» («Hangcha») зі знижкою до 20%*.

  Дізнатись більше »
 2. «ОСІННІЙ РОЗПРОДАЖ» в «Tekman» розпочато!

  На навантажувальну техніку брендів «HC», «Hyundai», «UniCarriers» і «Skiper» діють знижки до 28%*.

  Дізнатись більше »
 3. Ричтраки нового покоління від UniCarriers

  Новинка від UniCarriers - ричтраки нового покоління підвищеної вантажопідйомності UniCarriers, призначеними для роботи в стелажах подвійної глибини зберігання – «Double deep».

  Дізнатись більше »
 4. Новинка від ТМ «Hangcha»

  Компанія «Hangcha» презентувала робочі платформи з «колінчастою» стрілою.


  Дізнатись більше »
 5. Гідравлічні візки

  В будь-якій будівельній або логістичній компанії, яка передбачає наявність складу, завжди є спеціальне обладнання, яке полегшує роботу. До такого належать штабелер, гідравлічний візок, вилковий навантажувач, а також гідравлічний домкрат. Це велика помилка – вважати штабелер і візок аналогічними: ці два види обладнання виконують кожний свою роботу, але тим самим є взаємодоповнюючими.

  Дізнатись більше »
 6. Техніка безпеки

  Для забезпечення всебічної безпеки при роботі з навантажувачами на складах в основу програми експерти пропонують покласти такі принципи

  Дізнатись більше »
 7. Види та особливості вилкових навантажувачів

  Вилкові навантажувачі — різновид спецтехніки, обладнаної захватом, схожим на вилку. Призначена для підйому з рівня підлоги і транспортування важких вантажів. Переважно це великі деталі, будівельні матеріали, мішки, дрібні та середні контейнери. 


  Дізнатись більше »
 8. Як підібрати навантажувач за габаритами складу?

  Правильно вибраний навантажувач – це запорука зручності та більш легкої роботи, тому до його вибору треба підходити максимально серйозно.

  Дізнатись більше »
 9. Tekman оголошує ЛІТНІЙ РОЗПРОДАЖ!

  В період з 01.06.2021 до 31.07.2021 встигніть придбати навантажувальну техніку зі знижками до 42%!

  Дізнатись більше »
 10. Електронавантажувачі. Чим вони відрізняються від бензинових, газових і дизельних?

  Електричні — різновид спецтехніки для роботи на складах і промислових підприємствах, в сільському господарстві. Основне джерело потужності такої техніки — акумуляторні батареї. Аналогічна категорія — автонавантажувачі. Вони працюють на бензинових і дизельних двигунах. Є й газові моделі. 


  Дізнатись більше »