Інноваційний триколісний навантажувач TX3 від UniCarriers був удостоєний однієї з найпрестижніших міжнародних нагород в області інтралогістіки та підйомно-транспортного обладнання - премії IFOY (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year).

Unicarriers знову стали найкращими!

Триколісний навантажувач TX3 від UniCarriers раніше вже отримував звання кращого навантажувача року в категорії «Дизайн», і цього року також був визнаний найкращим в номінації «Вилковий навантажувач із противагою».

Після кількох місяців відбору та тестування 26 квітня 2019 року у Відні, в розкішній резиденції Хофбург були оголошені переможці міжнародної премії в області інтралогістіки та підйомно-транспортного обладнання (IFOY Award 2019).

Представникам брендів Cargometer, Jungheinrich, ProGlove, The Raymond Corporation, Still і UniCarriers Europe, перед більш ніж 600 запрошеними високопоставленими гостями зі сфери бізнесу, політики, науки та засобів масової інформації, були урочисто вручені престижні нагороди.

Представлена маркою UniCarriers модель TX3 вантажопідйомністю 1,6 тон була удостоєна звання найбільш інноваційного вилкового навантажувача із противагою.

Рішення журі приймало на підставі практичного поєднання поліпшеної ергономіки, чудового огляду, низького енергоспоживання і зручної, повністю електронної системи рульового управління.

Винесений журі вердикт був наступним:

«Найбільш важливим нововведенням є «ковзаючий» підлокітник, що забезпечує кращу осанку, і який доступний як у комплектації з міні-кермом, знайомим нам по сегменту річтраків, так і зі звичайним кермом.

Крім того, концепція навантажувача ProVision забезпечує найкращий панорамний огляд на 360 градусів. Серед інших переваг окремо були виділені: спеціальна форма передньої частини даху і виключно низька передня панель із вмонтованими в неї двома прорізами, які є унікальними на ринку та забезпечуючими чудовий огляд з кабіни.»

Користувачі також можуть розраховувати на низьке енергоспоживання. Що серед представлених на ринку рішень, на думку журі, характеризує TX3 як надзвичайно економічний електричний навантажувач із противагою.