vybor pogruzchika

Правильно вибраний навантажувач – це запорука зручності та більш легкої роботи, тому до його вибору треба підходити максимально серйозно. На сьогоднішній день ми маємо величезну кількість різної складської техніки: штабелери, гідравлічні візки, вилкові навантажувачі і т.д. Як же вибрати ідеальний варіант, з яким буде комфортно і зручно працювати? Якщо хочете дізнатися, ця стаття спеціально для вас!

Перш ніж звернутися до постачальника, ви повинні визначити задачі, які буде вирішувати навантажувач, та умови, в яких він буде працювати:

  • Яка вага передбачається? 
  • Яка буде висота підйому вантажу?
  • Місце експлуатації. 
  • Простір для роботи (площа складу).

Вантажопідйомність

Переважно сучасна техніка має вантажопідйомність від 1 т до 25 т, але при цьому дуже важливо враховувати габарити палета та центр ваги. Найпотужніша та найвантажопідйомніша складська техніка – це дизельний навантажувач. Цей параметр варто підбирати виходячи з роботи складу. 

Максимальна висота підйому 

Для роботи з не дуже високими стелажами наймаксимальніший підйом – не більше 3 метрів (і більше в принципі не треба), але якщо справа вже стосується більш високих стелажів, тут треба буде підбирати щоглу вище або купити драбину.

Тип палива

При виборі навантажувача треба розуміти, де ви будете його використовувати. Пам'ятайте, що навантажувачі, які працюють на бензині або двигунному паливі, не можна використовувати в закритому приміщенні, але для вулиць вони можуть стати правильним вибором. А ось для приміщення електронавантажувач – найкращий варіант з двох причин: екологічності та безшумності.

Габарити та маневреність навантажувача

Це дуже важливо – вибрати компактний навантажувач. Якщо у вас не дуже багато місця, ідеальний варіант – це вузькопрохідні штабелери, призначені для роботи на складі у вузькому просторі. Щогла таких моделей може обертатися на 180°, що дуже сильно рятує ситуацію.

Ціни 

Найдешевші навантажувачі – ручні. Вони хороші, але в сучасному світі вже не завжди справляються із задачами, на відміну від механізмів нового покоління, які потужніші та легші в роботі. Однак, більш ефективні механізми коштують майже в 2 рази дорожче.

Ціна залежить від параметрів: вантажопідйомності, висоти підйому, додаткових опцій, а також від фірми та країни виробника. Тому кожен вправі сам вибирати, що йому подобається більше.

Сподіваємось, ця стаття допоможе вам вибрати найкращий варіант, і ви не допустите помилок. Все, що вам залишається – це визначитися з постачальником і замовити!