Універсальний візок для піддонів з приводом від PLF – Ваш ідеальний помічник як для навантаження і розвантаження, так і для внутрішнього транспортування.

Навантажувач, що пересувається на надпотужному шассі та оснащений вбудованим бампером, не підведе Вас при виконанні інтенсивних операцій.

Ця модель доступна в трьох розмірах шасі – Mini, Junior и Senior, що дозволяє розмістити батареї різного розміру. Розміри Mini і Junior доступны або з повністю інтегрованими літій-іонними батареями, або зі свинцево-кислотними батареями. Розмір Senior розроблений для встановлення великих свинцево-кислотних акумуляторів для інтенсивних операцій.

PLF оснащений платформой, яка складається, з амортизатором, що дозволяє водію зручно та швидко працювати, стоячи на навантажувачі. В стандартну комплектацію також входять складні бічні дуги захисту, що забезпечує додатковий рівень безпеки та зручності для водія.

Для купівлі доступні дві моделі PLF з вантажопідйомністю 2 або 2,5 т. Сучасна розробка забезпечує відмінну продуктивність навантажувача в будь-яких умовах – навіть на мокрій або нерівній дорозі.