новина

Завдяки першокласній команді розробників технологічного центру, компанія Hangcha представила нову лінійку промислових електричних навантажувачів з використанням літій-іонної АКБ, яка забезпечує швидку зарядку та не вимагає обслуговування.

Інноваційна технологія Li-ion радикально покращила роботу промислових електричних навантажувачів. Це не дивно: видатні характеристики технології Li-ion суттєво перевершили звичайні АКБ.
Це вражаючий рекорд за тривалістю роботи виробничих машин та швидкості зарядки АКБ. Відмінне доповнення до цього - літій-іонні АКБ не вимагають спеціального обслуговування. Оператору більше не потрібно перевіряти рівень води або електроліту, щоб бути впевненим в тому, що робота навантажувача не зупиняться.

Серія XC зі спеціальною конструкцією літієвого акумулятора - це легкі та маневрені машини з високою швидкістю підйому та переміщення. Їх призначення - удосконалювати виробництво і для цього забезпечені надійною системою інтелектуального управління для поліпшення всіх показників роботи.
Безсумнівна перевага серії XC - високий рівень безпеки виробництва, оскільки машини не створюють небезпечні для середовища вихлопні гази.

Новітні електричні вилочні навантажувачі НС серії 3W мають вантажопідйомність до 2000 кг та забезпечують чудову маневреність навіть на невеликому просторі.

Саме завдяки технології Li-ion вилочні навантажувачі НС серії 3W поєднують в собі оптимальну енергію, виробничу ефективність та максимальну продуктивність.
Досить заряджати Li-ion АКБ під час перерв в роботі, зкоротивши час простою навантажувача до нуля. Літій-іонні АКБ демонструють виключно тривалий ресурс роботи і служать в чотири рази довше, ніж звичайні акумулятори.
При цьому повний заряд забезпечується протягом 2-х годин, а в цілому АКБ має щонайменше 4000 циклів заряду.

Даючи 5 років гарантії на літій-іонні акумулятори, компанія Hangcha підтвердила їх довгу бездоганну роботу незалежно від годин експлуатації.

У HC підкреслюють, що поточні темпи розвитку виробництва цілком підтверджують прогнози про підвищення запиту українського бізнесу на інноваційних промислові рішення.