Hyundai DT-7

Оформити заявку

Варіації моделей і характеристики

Моделі 30DT-7 33DT-7 25DT-7
Центр завантаження, мм 500 500 500
Міжстелажний проліт, мм 4 266 4 302 4 181
Тип палива Дизель Дизель Дизель
Тип двигуна Hyundai Hyundai Hyundai
Вантажопідйомність, кг 3 000 3 300 2 500
Висота підйому, мм 7 000 7 000 7 000

Дизельні навантажувачі HYUNDAI Series 7 були розроблені завдяки 30-річному досвіду компанії Hyundai Heavy Industries у побудові навантажувального і будівельного обладнання, і займають гідне місце серед кращих навантажувачів у світі. Надійність, продуктивність, легкість щоденного обслуговування і безпека є фундаментом, який закладається інженерами HYUNDAI в будь-яке вантажне обладнання.

На навантажувачах HYUNDAI 7-й серії використовуються як двигуни власного виробництва, що відмінно зарекомендували себе в дорожній і комерційній автомобільній техніці, так і двигуни всесвітньо відомих виробників, таких як KUBOTA, GM, CUMMINS. Усі навантажувачі відповідають, і навіть перевершують вимоги екологічних стандартів EURO III та EPA Tier IV.

Повністю гідростатичне рульове управління.

Гідравлічна рульова система гарантує незмінно плавне і легко регульоване управління, виключаючи перебіг і віддачу рульового колеса.

Збільшений кут нахилу щогли.

Використовуючи нахил щогли (6 градусів вперед, 10 градусів назад), оператор може проводити навантаження-розвантаження швидко і безпечно.

Підвищена швидкість пересування і здатність долати підйоми.

Потужний високопродуктивний двигун забезпечує більше прискорення, підвищену швидкість переміщення і поліпшену здатність долати підйоми на будь-який нерівній місцевості або схилі.

Дискова гальмівна система "мокрого" типу забезпечує більш досконале гальмування.

Гальмівне зусилля підвищено на 45% для ухилу 20%, а інтервал між обслуговуванням дискових гальм даного типу в 5 разів перевищує звичайний.

⠀⠀

Комфортне керування.

Регульоване рульове колесо.

Зручний важіль перемикання.

Багатофункціональний перемикач.

Важелі управління зі швидким відгуком.

Ергономічно розміщені педалі.

Консоль.

Широкий огляд для безпечної роботи.

Оформити заявку