UniCarriers EP

Оформити заявку

Варіації моделей і характеристики

Моделі EPH EPM EPL
Центр завантаження, мм 600 600 600
Тип палива Електро Електро Електро
Вантажопідйомність, кг 1 250 1 000 1 000
Висота підйому, мм 10 500 7 400 1 800

Комплектувальники замовлень UniCarriers серії EP - це високопродуктивні низько- та середньорівневі комплектувальники замовлень, які ідеально підходять для роботи на складах з високою интесивністю руху товару. Високі стандарти ергономіки, безпеки та надійності в комплекті з широким набором опцій дозволяють підібрати оптимальну модель для будь-яких умов експлуатації.

Борткомпьютер з лічильником мотогодин та індикатором батареї

Доступ по ПІН-коду, профілі операторів

Система присутності оператора

Рульове колесо Midi

Лічильник мотогодин

Всі колеса Vulkollan®

.

Бокове вивантаження АКБ

Електропідсилювач управління

Захист від корозії, специфікація для прохолодних складів (до +1 С°)

Режим обмеження швидкості «Creep speed»

⠀⠀

Система бортової діагностики «B.I.T.E.» (Built In Test Equipment), яка дозволяє обслуговувати візок без застосування зовнішніх електронних пристроїв або ноутбука. Ведеться журнал помилок та основних параметрів роботи, включаючи журнал температур основних вузлів. За допомогою B.I.T.E. сервісний інженер або інженер підприємства може налаштовувати параметри роботи візка. Також можна подивитися показники датчиків у реальному часі під час роботи.

Функція автоматичного відключення: в разі простоювання техніка переходить у режим очікування, а ще через деякий час повністю вимикається, що виключає розряд тягової батареї, якщо візок забули вимкнути.

Оформити заявку