UniCarriers X

Оформити заявку

Варіації моделей і характеристики

Моделі XLL XJN/XSN XTF
Центр завантаження, мм 600 600 600
Міжстелажний проліт, мм 2 317 2 393 2 520
Тип палива Електро Електро Електро
Вантажопідйомність, кг 2 000/ 3 000 1 600 - 2 000 1 000
Висота підйому, мм 120 6 750 5 700

Сімейство штабелерів з місцем, де оператор може стояти, UniCarriers XJN/XSN включає в себе 3 моделі: XJN, XSN і XTF. Сфера застосування електричних штабелерів UniCarriers XJN/XSN - це, в основному, дистрибуція і виробництво. Висока маневреність і продуктивність роблять ці штабелери ідеальним вибором для роботи у проходах шириною 2300-2500 мм на складах з високою інтенсивністю навантажувальних робіт.

Велика ємність батарей (до 775 А·ч) дозволяє штабелеру працювати легко і швидко протягом зміни, а ергономічні органи управління забезпечують комфортну роботу оператора. Штабелер з місцем, де оператор може стояти, має явну перевагу перед повідковим штабелером: більш безпечний, продуктивний та ефективний, при цьому дешевший за річтрак. Всі штабелери UniCarriers сімейства XJN/XSN оснащені стандартним боковим вивантаженням батареї, що зменшує термін простою через зміну батарей. Оператор може легко налаштувати робоче місце «під себе» завдяки регульованим по висоті підлокітнику і рульовому колесу. У стандартну комплектацію також входить захисний дах оператора для гарантії його безпеки.

Штабелери UniCarriers XJN/XSN мають велику залишкову вантажопідйомність на великих висотах, а з використанням опціонних бокових стабілізаторів, вантажопідйомність не падає зовсім аж до висоти 5,2 м.

Доступ по ПІН-коду

Режим обмеження швидкості «Creep speed»

Система бортової діагностики «B.I.T.E.»

Функція автоматичного відключення

Борткомпьютер з лічильником мотогодин та індикатором батареї

Електрично посилене рульове управління

.

Рульове колесо "MINI" на підлокітнику сидіння

Регульований підлокітник

Осі, захищені від корозії

Система підтримки стабільності S3

Ведуче колесо Vulkollan

Здвоєні вантажні колеса ø85 мм Vulkollan

Бокове вивантаження батареї

Оформити заявку